NEXT REALITY - nový partner Vyškov NEXT REALITY - nový partner Vyškov

NEXT REALITY posiluje na jižní Moravě. Byla podepsána další licence pod českou realitní kanceláří NEXT REALITY pro město Vyškov.

Majitelem licence se stává jeden z nejúspěšnějších finančních poradců společnosti PARTNERS – pan Petr Svoboda. Pan Svoboda má mnohaleté zkušenosti ve finančním sektoru, kde po celou dobu spolupracoval s kolegy z realitního sektoru.

„Vzhledem ke strategické obchodní spolupráci mezi NEXT REALITY a PARTNERS je jeden z cílů posilovat růst franšízové sítě, a to na obou stranách a zvyšovat tak tržní podíl na mapě ČR v obou segmentech. A klient je ten, který bude nadstandardně obsloužen a servisován s nejlepšími možnými podmínkami na trhu, to vše za účasti certifikovaného realitního makléře a certifikovaného finančního poradce. Jsem si jistý, že pan Svoboda se svým týmem realitních makléřů skvěle naplní společnou myšlenku a vizi obou společností“ , sdělil Petr Zelenka, ředitel NEXT REALITY PARTNER.

Těšíme se na spolupráci!

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty