Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Trutnov – pan Miroslav Schimmer

Jak dlouho pracujete v realitách?

V realitách působím 5. rokem.

Jak dlouho působíte v NEXT REALITY?

U této firmy působím 5 let.

Proč jste si vybral právě NEXT REALITY?

Dostal jsem nabídku od majitelů NRG otevřít si pobočku v Trutnově. Jednalo se o mojí první zkušenost s prodejem realit a dostal jsem maximální podporu. Nebyl tedy důvod zkoušet nějakou další RK. Dodnes považuji Next Reality za silnou ryze českou RK s bohatou sítí poboček a kvalitním zázemím, která se na trhu realit neustále posouvá výš a výš.

Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách?

6. místo v soutěži nejlepších makléřů dle obratu celé sítě NRG v 2017

Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček?

Překonat umístění z roku 2017 v soutěži makléřů a prosadit se též v soutěži poboček, s čímž souvisí větší počet makléřů, obchodů a vyšší obrat.Teď trochu z osobního života:

Jaké jsou Vaše koníčky?

Cestování, golf nebo jachting..

Vaše nejoblíbenější jídlo?

Mám rád jídla z italské kuchyně.

Kam byste se chtěl ve svém životě podívat?

Do Asie, Indonesie a Francouzská Polynesie.

Co byste vzkázal zájemcům o podnikání v realitách?

Prodej realit je podnikání téměř stejné jako každé jiné. Pracovitost, slušnost a korektní jednání s klienty přináší úspěch a když se k tomu přidá možnost podnikat pod kvalitní značkou je úspěch zaručen.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty