NEXT REALITY - nový partner Ostrava NEXT REALITY - nový partner Ostrava

NEXT REALITY opět posilují na Moravě – v Ostravě. Majitelé licence a realitní kanceláře pod názvem NEXT REALITY Ostrava jsou pánové Jakub Vavrečka, Jiří Kubíček a Michael Širjajev.

„Všichni tři pánové mají velmi dobře rozjetý byznys se stavební firmou, vlastní Partners market a teď do pomyslné skládačky chyběla už jen realitní činnost, to vše pod jednou střechou, na jediném klientském centru. Provoz realitní činnosti bude startovat s profesionály ostravského trhu. Klient tak dostane širokou nabídku služeb - od kompletního financování všemi produkty, které jsou dostupné na trhu finančního zprostředkování skrze lídra v tomto oboru – společnost Partners, realitní službu pod českou realitní značkou NEXT REALITY - s trendy a moderním marketingem 21. století, až po rekonstrukci bydlení, či výstavbu nového. Své úlohy a kompetence mají ve firmě striktně rozdělené tak, aby uvnitř firmy docházelo k maximální synergii a spolupráci a klient byl ten, který bude maximálně profesionálně obsloužen od poradce, který dělá svou činnost, které rozumí. A to vše za nejlepších možných podmínek na trhu a v příjemném klientském servisu.“ sdělil Petr Zelenka, ředitel NEXT REALITY PARTNER. Neváhejte se tedy obrátit na naše kolegy z Ostravy.

Těšíme se na spolupráci!

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty