Centrum pro developery Next reality součástí první fullservisové agentury pro developery

Velcí hráči realitního trhu přicházejí s přelomovou novinkou. Společně zakládají Centrum pro developery, kde chtějí nabízet komplexní služby malým a středním developerům. Od konzultací ve fázi projektu přes výběr dodavatelů až po marketing a prodej jednotek.

V Centru pro developery se spojili realitní kanceláře Maxima Reality a Next reality, přední český realitní portál Reality.iDNES.cz, společnost ProBydlení, marketingová společnost Redema, finanční experti z Gepard finance a tradiční český dodavatel bytového vybavení SIKO. Nabídnou poradenství, které může začínajícím i zavedeným developerům snížit náklady spojené s plánováním, výstavbou i prodejem projektu.

Nové partnerství společností s mnohaletou realitní praxí přináší ucelenou službu. „Máme za sebou na realitním trhu více než dvacet let nejen zkušeností, ale také statistik, z nichž vycházíme při optimalizaci projektu a jeho prodeji,“ shrnuje Robert Hanzl z Next Reality.

Díky Centru pro developery se developeři nemusí obávat, že se jim jejich investice nevrátí.

I vy se můžete stát součástí tohoto projektu pod hlavičkou Next reality Partner.

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty